Donacija vozila za sanitetski prijevoz

Zagrebačka županija donirala je vozilo za sanitetski prijevoz našoj bolnici. Ravnatelju bolnice ključeve vozila uručio je župan Stjepan Kožić.

„Maksimalno se trudimo osigurati sredstva za bolje funkcioniranje ove bolnice. Za nabavu ovoga vozila, iz izvornih prihoda proračuna, osigurali smo 250.000 kuna. Vozilo je bilo nužno kako bi se osigurali primjereni uvjeti za prijevoz malih bolesnika na pretrage koje nije moguće obaviti u ovoj bolnici“, rekao je župan. Ravnatelj Mittermayer je rekao da se bolnica dosad koristila sanitetskim vozilom starim 17 godina, s kojim je najviše problema, zbog neadekvatna grijanja, bilo zimi.

„Sada smo dobili novo, potpuno opremljeno vozilo s posebno grijanim stražnjim prostorom, sa sanitetskim nosilima i rampom za djecu u kolicima. Time smo osigurali višu razinu zdravstvene zaštite za naše bolesnike. Zahvala Županiji na ovoj donaciji!“, poručio je Mittermayer.